Moderní rodinný dům 4+kk
5 minut od Pardubic

Bydlení v klidné oblasti, moderní prostředí a plno předností.
Cena 7 290 000 Kč

Moderní rodinný dům 4+kk 5 minut od Pardubic

Bydlení v klidné oblasti, moderní prostředí a plno předností. To je moderní novostavba (o dispozici 4+kk a velikosti 157 m2 + technická místnost, garáž, šatna připojená k ložnici, „špajzka“ připojená ke kuchyni a 2 wc) nacházející se v Pardubickém kraji, v blízkosti všeho potřebného a výhledem na Kunětickou horu přímo ze zahrady.
Jelikož dům nebyl stavěn za účelem následného prodeje, bylo dbáno na kvalitní provedení, které je patrné již na první pohled. Velkými francouzskými okny v obývacím pokoji lze vejít přímo na terasu. Tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, centrální vysavač, předokenní hliníkové žaluzie, moderní spotřebiče, garáž. To je jen pár předností z mnoha tohoto domu.
Moderní rodinný dům 4+kk 5 minut od Pardubic Bydlení v klidné oblasti, moderní prostředí a plno předností. To je moderní novostavba (o dispozici 4+kk a velikosti 157 m2 + technická místnost, garáž, šatna připojená k ložnici, „špajzka“ připojená ke kuchyni a 2 wc) nacházející se v Pardubickém kraji, v blízkosti všeho potřebného a výhledem na Kunětickou horu přímo ze zahrady. Jelikož dům nebyl stavěn za účelem následného prodeje, bylo dbáno na kvalitní provedení, které je patrné již na první pohled. Velkými francouzskými okny v obývacím pokoji lze vejít přímo na terasu. Tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, centrální vysavač, předokenní hliníkové žaluzie, moderní spotřebiče, garáž. To je jen pár předností z mnoha tohoto domu. Ve volném čase se zde nabízí cyklostezka do Pardubic, ze které můžete dorazit na místa jako například Pardubický zámek, který si nese svůj příběh, Lázně Bohdaneč, Kunětická hora spojená s návštěvou Perníkové chaloupky, domek bratranců Veverkových a spoustu dalších, na které si jenom vzpomenete. V okolí se nachází plno možností pro výlety od času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu po architektonické památky ve známých sousedních městech. Milovníci přírody si přijdou na své procházkou podél řeky Loučná a Labe nebo procházkou okolními zelenými lesy. Kdo si rád zajde na dobré jídlo a pivo, ocení posezení v restauraci U Kapličky nebo pivnici U Blažků.

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • BYDLENÍ V KLIDNÉ OBLASTI
  • PROSTORNÝ DŮM
  • ZAHRADA DLE VAŠICH PŘEDSTAV
  • TEPELNÉ ČERPADLO
  • NÍZKOENERGETICKÝ DŮM
  • NEDALEKO PARDUBIC
  • PROSTORNÁ TERASA
  • MODERNÍ VYBAVENÍ
  • PŘEDOKENÍ HLINÍKOVÉ ŽALUZIE
  • PODLAHOVÉ TOPENÍ V CELÉM DOMĚ
SEZEMICE
3 minuty jízdy
PARDUBICE
5 minut jízdy
KUNĚTICKÁ HORA
6 minut jízdy

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz