Smíchovský klenot

Bydlení s pompézní terasou a zimní zahradou

Cena 19 940 000 Kč
Exkluzivní bydlení na pomezí pražského Smíchova a Radlic v novostavbě z roku 2021.
Tento byt Vám nabídne příjemné, komfortní a klidné bydlení s výbornou dostupností do centra města a zároveň hezké okolí zalesněných svahů nad Radlickým údolím. Přírodní barvy a materiály domu podtrhují půvab okolní přírody.
4+KK o celkové výměře 177,4 m² včetně teras a zimní zahrady, z toho podlahová plocha bytu dle katastru nemovitostí 118 m², dominantní terasa o výměře 45,4 m², druhá terasa o výměře 5,2 m², zimní zahrada o výměře 8,8 m² a sklep o výměře 3,5 m². Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží na jižní stranu s krásným výhledem do zahrady. Vstupní prostorná chodba o výměře 11.2 m² vede do dětského pokoje o výměře 15,1 m², který má vstup na terasu, do 1. koupelny s vanou a WC o výměře 7 m² a do hlavní části – obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře 41,3 m², který je obklopen úžasnou terasou o výměře 45,4 m². Z obývacího pokoje se dostanete do komory o výměře 1,1 m², kde je prostor na pračku a sušičku, do pracovny o výměře 11,4 m², která je průchozí s prosklenou zimní zahradou o výměře 8,8 m². Poslední pokoj – krásná prosvětlená ložnice o výměře 21,8 m², ke které náleží terasa o výměře 5,2 m² a koupelna se sprchovým koutem a WC o výměře 4,4 m².
Celý byt je proveden v nadstandardním vybavení, jsou zde použity kvalitní a značkové materiály a dispozičně je navržen pro příjemné a komfortní bydlení. Součástí bytu je nová kuchyňská linka rakouské značky Dankuchen-Silbermond Cerros matt včetně indukce, trouby a parní trouby od DeDieteich, lednice Grundig, myčky Siemens, odsavače Elica, dřezu, misek, dávkovače a baterie od značky Shock. V pokojích je položena třívrstvá dřevěná podlaha Dub naturelle, v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, chodbě a koupelnách velkoformátová dlažba. Zařizovací předměty v koupelnách jsou od značky Villeroy&Boch. V pokojích jsou klientem navržené prostory pro vestavěné skříně a po celém bytě stmívatelné osvětlení od PROFI lighting.
K bytu náleží 2 garážová stání. Vytápění je řešeno plynem – v domě se nachází centrální plynová kotelna. V bytě je k dispozici 5 klimatizací pro váš komfort, bezpečnostní vchodové dveře i zvonek s kamerou. Okna v dekoru antracit jsou hliníková s venkovními žaluziemi. V obývacím pokoji se nachází velký portál se vstupem na terasu. Celý areál je oplocený a poskytuje tak bezpečnost i soukromí.
Rezidence Neklanka se nachází v přírodním krajinném prostředí obklopeném zelení. Lesní masiv v jižním sousedství vzhledem k regulací zůstane nezastavěný. V blízkosti Rezidence však najdete jak tramvajovou zastávku, tak metro, autobusy i vlakové nádraží. Na Pražský okruh Vám cesta zabere minutu autem a na letiště 20 minut. Veškerá občanská vybavenost je dostupná pěšky.
Tento byt Vás okouzlí a nadchne. Je skvělou příležitostí, dosud v bytě nikdo nebydlel a čeká na svého nového majitele.

VÝHODY NEMOVITOSTI

 • 2x terasa
 • Zimní zahrada
 • 5 x klimatizace
 • 2x garážové stání
 • Nadstandartní vybavení
 • Výtah
 • 2x koupelna
 • Oplocený areál

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • 4+KK
 • Celková výměra včetně teras a zimní zahrady: 177,4 m²
 • Terasa I: 45,4 m²
 • Terasa II: 5,2 m²
 • Zimní zahrada: 8,8 m²
 • Sklep: 3,5 m²
NEMOCNICE MOTOL
8km, 12 minut
CENTRUM
4km, 10 minut
OC SMÍCHOV
5 minut
ŠKOLA, ŠKOLKA
1.8km, 4 minuty
HOSPODA NA VÁCLAVCE
9 minut
SPORTOVIŠTĚ
10 minut

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz