Krásný půdní,
atypicky řešený

4+kk s galerií a možnou střešní terasou
Cena 12 590 000 Kč

Byt o celkové velikosti 126 m² Vás jistě osloví svou specifičností a umístěním v samém centru Smíchova, v těsné blízkosti Smíchovské náplavky, kde to žije po celý rok!

Našli jsme pro Vás nový domov, v městské části, kterou vymezuje půvabná náplavka na levém břehu Vltavy a její okolní kopce. Proto je Smíchov, dříve nazývaný „sto komínový Manchester“ výborná adresa k bydlení. Má nejlepší předpoklady stát se úžasnou čtvrtí, je blízko Vltavy a nedaleko centra.
Jeho boom brzy přijde, na místě, kde byly ještě v 19. století továrny, výrobní haly a nádraží, vznikne nová výstavba s novým náměstím – Smíchov City, centrum Smíchova 21. století.
Přiznané trámy, sloupy nebo hambálky, to jsou osobité prvky, které tvoří tento atypicky řešený půdní byt v zrekonstruovaném domě v 5.NP a novým hydraulickým výtahem.
Celková dispozice bytu je 4+kk o celkové velikosti 126 m² včetně vnitřní galerie. Po vstupu do bytu se ocitneme ve vstupní hale o velikosti 8 m², ze které je dále vstup do koupelny s rohovou vanou 7 m², samostatného WC 3 m² a ložnice 17 m², orientované na jihozápad s výhledem do velmi klidného vnitrobloku. A dále především do velkého prosluněného obývacího prostoru se střešními okny a jídelnou pro 6 osob o velikosti 50 m² a přilehlým, plně vybaveným kuchyňským koutem o velikosti 9 m². Další samostatná ložnice 12 m² s orientací na východ. Z obytného vstupujeme krátkým schodištěm na galerii s další otevřenou ložnicí 9 m² a pracovnou 11 m², z které je velký výlez na připravovanou střešní terasu. Celý velký obývací prostor včetně galerie je klimatizován výkonnou jednotkou.
Nedaleko je pak Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, které je charakteristické svým nezaměnitelným výhledem na historickou dominantu Prahy Vyšehrad a na unikátní Železniční most.
Tohle místo budete mít opravdu rádi!

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • DISPOZICE 4+KK
  • CELKOVÁ PLOCHA 126 m²
  • VÝKONNÁ KLIMATIZACE
  • SVĚTLOST CELÉHO BYTU
  • V BLÍZKOSTI METRA ANDĚL, NÁKUP. CENTRA NOVÝ
  • SMÍCHOV A SMÍCHOVSKÉ NÁPLAVKY
  • ZDARMA MOŽNOST PARKOVACÍHO STÁNÍ PŘED DOMEM
  • NOVÝ VÝTAH V DOMĚ
  • KOMPLETNĚ VYBAVEN, IHNED K NASTĚHOVÁNÍ
MHD METRO ANDĚL
5 minut
OC NOVÝ SMÍCHOV
8 minut
VLAK PRAHA – SMÍCHOV
12 minut
BUS ANDĚL NA KNÍŽECÍ
5 minut
MATEŘSKÁ ŠKOLA
5 minut
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
10 minut

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz