Zajímavosti

ROK 2021 - PRODÁNO
ZA 310 MIL

Povedl se nám obchodně skvělý rok, a to díky důvěře, kterou ve mě vkládáte. Je to pro mě to nejvíc, co si v rámci realitního byznysu mohu přát. Tato práce je hlavně o důvěře mezi prodávajícím X mnou X kupujícím !

REALIŤÁK SE MUSÍ
KLIENTOVI VYPLATIT

Práce makléře, když ho klient využívá a platí mu provizi, se mu musí vyplatit,“ říká Jakub Krčmář, který rozvíjí realitní byznys pod Broker Consultingem. Co je na práci makléře nejdůležitější a jaký prodej byl pro něj nejtěžší?

JAK SE VYZNAT V PLOCHÁCH NEMOVITOSTI

Často se stává, že si klienti pletou názvosloví ploch a tím vznikají nepříjemná nedopatření při nákupu nemovitosti. Tento článek by Vám měl pomoci se v plochách nemovitosti vyznat a naučit se jejich názvosloví správně rozpoznat a používat ho.

Homestaging

Způsob, jakým prezentujete věc či nemovitost, kterou se snažíte prodat, je opravdu klíčový. Konkurence je v tomto směru veliká a neustále roste. Lidé mohou díky síle internetu porovnávat více věcí, aniž by vyšli z pohodlí domova. Všichni nakupujeme očima a ten první dojem je zásadní.

Jak prodat o milion výše

Ještě nikdy jsem nenarazil na majitele nemovitosti, který by nechtěl z jejího prodeje dostat maximum. Pokud se rozhodne pro prodej s makléřem, mám za to, že je třeba, aby se mu makléř se službou, kterou nabízí, vyplatil. Jinak vzájemná spolupráce majiteli nebude dávat smysl. Mým posláním je plnit cíl prodávajícího!

REFERENCE -
MICHELSKÝ MLÝN

Náš byt, i přes první pohled krásného moderního bydlení, jevil známky, které na hodnotě a rychlém nalezení kupce právě nepřidávali. Ovšem Jakub a jeho tým dokázali trefně vyzdvihnout přednosti, které v konečném důsledku přesně našli právě „TY“ pravé kupce.
RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz