Úžasné bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit v Hradci Králové

Cena 8 940 000,-Kč

Moderní 4+KK pro skvělý rodinný život

Chcete patřit mezi lidi co si spokojeně žijí? My Vám s tím pomůžeme. Moderní design, komfort, klid, parkování na soukromém pozemku, to vše splňuje tento úžasný byt na jednom z nejoblíbenějších míst pro rodinný život v Hradci Králové. Z centra jste tu za 10 minut a přesto si tu připadáte jako někde na vesnici za městem. Je tu spousty možností na klidné procházky do lesa, k řece do přírody, ale i spousty variant ke sportu jako například inline, kde můžete rovnou z domu vylézt na bruslích na stezku nebo se po ní projet na kole až na Kuks, golfové hřiště i se skvělou restaurací a hřištěm pro děti je pár minut autem. Lidé na ulici se zdraví, protože se tu všichni znají a jsou přátelští.
Byt o dispozici 4+kk z roku 2017 o celkové výměře 108,6 m2 z toho podlahová plocha 102,2 m2, balkon 4,1 m2 a sklep o výměře 2,3 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží v moderním bytovém domě. Po vstupu do bytu se ocitnete v chodbě o výměře 13,7 m2, která vede až do hlavní části – obývacího pokoje s kuchyní o výměře 31,2 m2. Z chodby vstupujete do jednotlivých pokojů, koupelen a prádelny. První pokoj po vstupu do chodby je nyní veden jako pracovna s šatnou a má výměru 13,8 m2, následuje koupelna s vanou a WC o výměře 4,8 m2. Tato koupelna patří ke krásné prosvětlené ložnici o výměře 12,5 m2. Vedle ložnice je další (dětský) pokoj o výměře 12,9 m2 a hned naproti druhá koupelna se sprchovým koutem a WC o výměře 3,8 m2. Z obývacího pokoje se dostanete na balkón, kde má člověk skvělé soukromí. V bytě se nachází také samostatná místnost na pračku a sušičku o výměře 2,9 m2.
Tím zdaleka nekončíme. K bytu patří soukromé parkovací stání ohraničené závorou kde na své auto i uvidíte, další možnost parkování je za závorou. Samozřejmostí je sklep ve výlučném užívání, do kterého se dostatnete z venku. V bytě jsou plastová okna, kde jsou na míru udělané záclony, které byt zútulní, na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba, v celém bytě jsou udělané podhledy s bodovkami a led světly. Moderní kuchyňská linka s ostrovem je vybavena spotřebiči Electrolux a AEG. Určitě oceníte odemykání hlavních dveří na kód a jeden klíč, kterým otevřete jak vchodové dveře, tak dveře bytu i sklep.
Kompletní občansou vybavenost budete mít na dosah a všude se dostanete pěšky. Přímo u domu je cyklostezka. Dostupné pěšky je i mnoho výborných restaurací jako například restaurace Duran, Hit nebo Parkgolf Roudnička, kde si můžete zahráti i golf. Pár metrů od domu se nachází dům služeb Trhy Stromovka s kavárnou, pekárnou, trafikou, pivotékou, vinotékou, řeznictvím a pizzerií. Kousek od domu je ZŠ, MŠ, pošta, zastávka MHD, zdravotní středisko, veterina, knihovna i supermarket. V okolí domu se nachází také několik dětských hřišť a možností kam si zajít do přírody.
Málokterý byt Vám nabídne tak skvělé podmínky pro klidné a komfortní rodinné žití jako právě tento.

VÝHODY NEMOVITOSTI

 • soukromé parkovací místo
 • 2 koupelny
 • prostor kolem domu je ohraničen plotem a závorou
 • prádelna
 • odemykání domu na kódový zámek
 • samostatný sklep
 • dostupnost do centra pěšky

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • 4+kk
 • celková plocha 108,6 m2
 • balkon 4,1 m2
 • sklep 2,3 m2
 • parkovací místo
MATEŘSKÁ ŠKOLA
3 minuty
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
4 minuty
SUPERMARKET
3 minuty
CYKLOSTEZKA
1 minuta
RESTAURACE
2 minuty
CENTRUM
9 minut

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz