Velkolepé bydlení

V PŘEDMĚŘICÍCH

U HRADCE KRÁLOVÉ

Cena: 14 440 000 Kč
0 +1
DISPOZICE
0
VNITŘNÍ PLOCHA
0
POZEMEK
0
TERASA

Rodinný dům s krytým bazénem

Tento patrový dům o dispozici 5+1 nacházející se v okrajové části Předměřic nad Labem je jako stvořený pro rodinný život.

Dům o celkové vnitřní ploše 326,39 m², který má k dispozici suterén, přízemí, podkroví i půdu. Samozřejmostí je i garáž s vchodem do domu a parkovací místo před garáží, udržovaná vzrostlá zahrada i zastřešený bazén. Pozemek má celkem 1 197 m², z toho zastavěná plocha domu je 136 m².

Po vstupu do domu se ocitnete v zádveří (6,9m²), u kterého se nachází samostatná toaleta (3m²). Pokud, byste pokračovali dále a prošli spojovací chodbou (9,2m²) s prakticky řešenými vestavěnými skříněmi tak se přímo naproti Vám otevře hlavní obývací část s krbem (29,2m²), která disponuje francouzským okem s výhledem do zahrady. Za obývacím pokojem se nachází kuchyňský kout se spotřebiči značek Miele a Gorenje a jídelnou (25,1m²), kde jistě oceníte i spíž (3m²). V letních měsících Vás určitě zláká i venkovní zastřešená terasa (23,4m²), která navazuje na již zmíněnou jídelní část.
V přízemí se dále nachází kotelna (7,05m²) a garáž s elektrickým otevíráním vrat (16,3m²).

Pokud vystoupáte do podkroví, ocitnete se v rozlehlé chodbě (16,8m²), kde celou jednu stěnu tvoří vestavné skříně. V pravé polovině patra se nachází pracovna (11,6m²) a dále velkolepá ložnice (28,8m²) se samostatnou šatnou (10,5m²). Pokud byste pokračovali chodbou, dále v jejím středu naleznete velmi prostornou koupelnu s rohovou vanou, sprchových koutem a toaletou (12,6m²). V levé polovině patra poté naleznete dva dětské pokoje (12,6m²; 16,2m²), které jsou propojené balkónem (10,5m²).

Dům také disponuje půdním prostorem (41,23m²) a suterénem (70,1m²).

Výhody nemovitosti

Technické parametry

0 min
NEMOCNICE
0 min
CENTRUM
0 min
RYBNÍK SPRÁVČÁK
0 min
ŠKOLA/ŠKOLKA
0 min
CUKRÁRNA
0 min
SPORTOVNÍ HALA

Po vstupu do suterénu domu se ocitnete v malé chodbě (2,5m²), která dále vede do 2 místností (18,8m²; 13,9m²), které mohou sloužit například pro skladování potravin, či zahradních sezónních věci. Dále zde také naleznete technickou místnost, kde se nachází bazénová a zavlažovací technika domu (6,1m²) a také ideální prostor pro domácí fitness (28,8m²).

K domu dále náleží rozlehlá zahrada (1061m²) s krytým bazénem a zastřešenou terasou.

Tento rodinný dům byl vystaven v roce 2001 a byl velmi nadčasově vybaven. Pro zajištění Vašeho pohodlí zde naleznete například centrální vysavač, podlahové vytápění, zabezpečovací systém, elektrické ovládání příjezdových vrat, vlastní vrtaná studna, která napájí venkovní zavlažovací systém či venkovní krytý bazén 8×4 a v neposlední řadě fotovoltaické panely na výrobu elektrické energie, solární kolektory a plynový kotel sloužící na ohřev vody.

Předměřice nad Labem se nachází pouhých 7km od Hradce Králové a naleznete zde veškerou občanskou vybavenost jako například základní školu, mateřskou školu, poštu, sportoviště, cukrárnu, zastávku MHD a další.

Předměřice nad Labem se nachází v okrese Hradec Králové. Nedaleko domu se nachází Správčický rybník, který nabízí všechny aktivity týkající se zábavy – surfování, jetsurf, wakeboard a jizda na lodích, kultury, odpočinku a dobrého jídla.

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz