fotograf_bily

PROFESIONÁLNÍ
FOTOGRAF

Pro svou práci si vybírám pouze ty nejlepší profesionální fotografy. Rád využívám jejich služby, protože . . . .
video_bily

DOKONALÉ
VIDEOPROHLÍDKY

Fenomén budoucnosti, nadstavbová část služby, kterou dávám skoro do každého prodeje.
marketing_bily

PROPRACOVANÝ
MARKETING

Momentálně se dostáváme do doby, ve které už nefunguje vyvěsit nemovitost pouze na inzertní servery.
homestaging_bily

HOMESTAGING
PRO PRODEJ

Způsob, jakým prezentujete prodávanou nemovitost je nesmírně důležitý a klíčový.
uvery_bily

DALŠÍ
SLUŽBY

Pro hladký průběh prodeje vám vždy rád pomohu i s financováním nemovitosti i právním servisem.

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF

Pro svou práci si vybírám pouze ty nejlepší profesionální fotografy. Rád využívám jejich služby, protože dokáží vystihnout každý detail, který dělá nemovitost originální. Fotky jsou jedny z nejdůležitějších na celém prodeji. Čím náročnější požadavky splňují, čím kvalitnější jsou, tím větší to má vliv na růst tržeb. Proto já mám vždy někoho, kdo svou práci miluje stejně jako já a vím, že odvede 100% výkon.

DOKONALÉ VIDEOPROHLÍDKY

Fenomén budoucnosti, nadstavbová část služby, kterou dávám skoro do každého prodeje. Tyto prohlídky pomáhají vzbudit v zájemcích emoce a ukazují dokonalost a krásu nemovitosti. Mají ohromný dosah a i díky této službě máte vždy mnohem větší šanci prodat lépe a dříve.
Momentálně je na trhu 5% makléřů, kteří tuto službu dělají pro své klienty.

PROPRACOVANÝ MARKETING

Momentálně se dostáváme do doby, ve které už nefunguje vyvěsit nemovitost pouze na inzertní servery. Je potřeba speciální marketing a reklama tak, aby se o nemovitosti dozvěděli přesně ti lidé, kteří by mohli kupovat. Na tomto spolupracuji s marketingovou společností, se kterou na míru připravujeme propagaci nemovitosti formou různých placených kampaní, jako například Facebook, Instagram, nebo LinkedIn a dále PPC kampaně na Google a Seznamu – je to rozsáhla marketingová studie zaměřená na získání budoucího zájemce o koupi. U nemovitostí, které jsou něčím speciální musíte dělat vždy něco navíc a tím může být i speciální webová stránka, která dokáže říct úplně vše o vaší nemovitosti. Ukažte na ní vše výjimečné a lépe ji prodejte.

HOMESTAGING PRO PRODEJ

Způsob, jakým prezentujete prodávanou nemovitost je nesmírně důležitý a klíčový. Na základě toho se potencionální kupci k prohlídce vůbec rozhodnou. My během home stagingu dekorujeme interiér tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí, a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohli žít právě oni.

HYPOTEČNÍ ÚVĚRY A PRÁVNÍ SLUŽBY

Pro hladký průběh prodeje vám vždy rád pomohu i s financováním nemovitosti. Díky spolupráci se všemi bankami a stavebními spořitelnami se dostaneme vždy na ty nejlepší podmínky, které můžete na trhu mít.

Zajišťujeme komplexní právní servis související s převodem nemovitosti, přípravou a kontrolou smluv počínaje, až po zajištění úschovy finančních prostředků.
RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz