Moderní byt 3+KK na Praze 1

Luxusní bydlení v krásné části Prahy 1, v rezidenci v Biskupském dvoře, kde můžete trávit krásně strávený čas vašeho života nebo investiční příležitostí.
Cena 18 290 000 Kč

Luxusní bydlení v krásné části Prahy 1, v rezidenci v Biskupském dvoře, kde můžete trávit krásně strávený čas vašeho života nebo investiční příležitostí.

Nabízíme unikátní byt 3+KK nacházející se v 5.NP. o celkové velikosti 143 m² v centru hlavního města, kde najdete mimořádný klid z důvodu slepé ulice. Užitná plocha bytové jednotky má výměru 119m2 a terasa 24m². V každém patře jsou pouze dva byty, které nemají společné stěny, což patří mezi jednu z výhod. Činžovní dům, kolaudovaný v roce 2000, prošel aktuálně kompletní rekonstrukcí a není zde žádný krátkodobý pronájem.
Jedinečný byt po kompletní rekonstrukci disponuje prostorným moderním obývacím pokojem navazujícím na luxusní kuchyňský kout o velikosti 41,24 m² s nabízejícím se vstupem na velkou terasu, prosvětlenou ložnicí o velikosti 25,68 m², dalším pokojem o výměře 15,93 m², halou 12,74 m², sociálním zázemím, koupelnou, šatnou a skladem.
Příjemnými výhodami jsou například předokenní žaluzie, klimatizace se štěrbinovým výdechem, rozvody klimatizace v obývacím i druhém pokoji, hliníková okna, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, dřevěná podlaha nebo videotelefon.
K bytu náleží 1x parkovací stání v zakladači. Parkovací místo má hodnotu 500tis/Kč a je součástí celé kupní ceny.
Byt je situován v atraktivní lokalitě Prahy 1, která nabízí nesčetně kulturních aktivit, dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha obchodů, škol a parků.
V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • SVĚTLOST CELÉHO BYTU
  • BYT JE NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ
  • ZREKONSTRUOVANÝ DŮM
  • KLIDNÉ MÍSTO NA PRAZE 1
  • KLIMATIZACE
  • PŘEDOKENÍ HLINÍKOVÉ ŽALUŽIE
  • 1x PARKOVACÍHO STÁNÍ
  • VÝTAH V DOMĚ
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
14 minut chůze
PALLADIUM
7 minut chůze
DLOUHÁ
7 minut chůze

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz