Byt 3+kk v rezidenčním projektu

Biskupský dvůr, luxusní projekt,
který myslel na vše potřebné.
Klidné místo i nejlépe zhodnocené peníze na Praze 1.
Cena na vyžádání

Byt 3+kk o velikosti 104 m² vás osloví svou světlostí a umístěním v samém centru Prahy 1 v klidné ulici Biskupský dvůr.

Byt 3+kk v rezidenčním projektu Biskupský dvůr, luxusní projekt, který myslel na vše potřebné.
Klidné místo i nejlépe zhodnocené peníze na Praze 1. Byt 3+kk o velikosti 104m² vás osloví svou světlostí a umístěním v samém centru Prahy 1 v klidné ulici Biskupský dvůr.
Pokud hledáte nový domov, chcete žít v samém centru Prahy 1, mít vše na dosah ruky a nechcete slyšet hluk tramvají, aut nebo turistů, tak jste ho právě našli. Byt v rezidenčním projektu Biskupský dvůr je jedinečný svou světlostí, materiály a nově zrekonstruovanou celou bytovou jednotkou, ale zároveň i zrekonstruovanými společnými prostory, ve kterých najdete i krásné velké prosklené schodiště dodávající tomuto domu úchvatný dojem.
Rezidenční projekt Biskupský Dvůr, ve kterém se tento byt nachází, nyní prošel kompletní rekonstrukcí obzvláště estetických charakterů. Dům byl postaven v roce 2000 na jedné z posledních proluk na Praze 1. I díky tomu je dům ve skvělé kondici. Bydlení na tomto místě je vhodné pro lidi, kteří chtějí mít vše poblíž, ale zároveň si chtějí dopřát klidného žití. Pokud chcete žít na Praze 1 v moderně zrekonstruovaném domě i bytě tak jste na správné adrese.
Dispozice 3+kk o velikosti 104 m² se nachází ve 3. nadzemním podlažím. Disponuje krásným obrovským světlým obývacím pokojem s kuchyňským koutem o velikosti 47m² , prosvětlenou ložnicí o velikosti 14,7 m² , dalším pokojem o výměře 11,3 m² , chodbou, sociálním zázemím a koupelnou. K bytu náleží 1 parkovací stání v parkovacím zakladači. A jedno parkovací stání lze ještě dokoupit.

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • SVĚTLOST CELÉHO BYTU
  • BYT JE NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ
  • ZREKONSTRUOVANÝ DŮM
  • KLIDNÉ MÍSTO NA PRAZE 1
  • OSVOBOZEN OD DANĚ Z NABYTÍ
  • SKLEP K DISPOZICI
  • MOŽNOST PARKOVACÍHO STÁNÍ
  • VÝTAH V DOMĚ
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
14 minut chůze
PALLADIUM
7 minut chůze
DLOUHÁ
7 minut chůze

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz