Objevte genia loci v pražských Holešovicích

Luxusní, nadstandardně vybavený penthouse 4+kk se dvěma terasami a vlastní střešní zahradou.
Cena 32 900 000 Kč
Luxusní, nadstandardně vybavený penthouse 4+kk se dvěma terasami a vlastní střešní zahradou o celkové ploše 632m²
V místě, kde byl před více jak sto lety vybudován nejvýznamnější pražský přístav, stojí nyní nová čtvrť Prague Marina s rozsáhlou zelení, relaxační zónou a dostatečným prostorem pro aktivní a zároveň klidný život a odpočinek. Je to hranice mezi dvěma světy. Na jedné straně klid, soukromí a příroda, na straně druhé uslyšíte ruch města s nekonečným množstvím zábavy.
Holešovice byly označeny v britském deníku The Guardian v žebříčku deseti nejzajímavějších čtvrtí v evropských městech. Za poslední dekádu se tak proměnily v pulzující čtvrť, která nabízí spoustu designových obchůdků, barů či galerií. Kromě nadčasových bytů a domů, tu ale najdete i historii, a to v podobě industriálních budov či činžovních domů vybudovaných na přelomu 19. a 20. století, které tvoří pilíře holešovické architektury. Tohle vše vás dělí pouhých 10 minut od samého centra Prahy.
V této moderní rezidenci s recepcí, která je k dispozici 24/7, Vám nabízíme nadstandardně vybavený, klimatizovaný penthouse o celkové ploše 632m² a dispozici 4+KK s možností úpravy na 5+kk. Luxus o obytné ploše 205 m², se dvěma terasami 68 m² a 18 m² s výhledem na Vltavu a panorama hlavního města Prahy. K penthousu náleží střešní privátní zahrada o velikosti 341 m². Váš osobní malý svět na jednom místě.
Byt je umístěn v 7.NP a dispozičně je velmi praktický. Z velké vstupní haly pokračujeme do prostorného obytného pokoje s otevřenou kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na obě terasy. Samostatně je pak oddělena obytná část s hlavní ložnicí, šatnou a s tzv. en-suite koupelnou. Ta vám nabízí otevřené propojení prostoru mezi koupelnou a ložnicí. Další dvě ložnice umožňují vstup do sdílené koupelny včetně toalety, technické místnosti, šatny, kde jsou umístěny šatní skříně s úložnými prostory a druhá samostatná toaleta. Z těchto ložnic máme opět přístup na jižní terasu. K bytu náleží dvě parkovací místa a dva samostatné sklepy.
Nadčasový interiér, se zařízením na míru, poskytuje plně vybavenou kuchyň od německé značky Schüller, spotřebiče zn. De Dietrich a vinotékou zn. Liebherr. Na hlavní terase, orientovanou na jihozápad, najdete letní kuchyni s lednicí a grilem Grandhall. Terasa je vybavena posuvným, elektricky ovládaným zastřešením pergoly. Na terasu navazuje „klenot“ celého objektu, a to střešní zahrada, kde můžete pozorovat západy slunce nad Prahou. V zahradě najdete prostor pro relax a odpočinek, ale také zábavu a společenskou část. Po svém vzniku dostala ocenění Zahrada roku. Fontána a otevřený oheň vytváří příjemné oddychové místo. Najdeme zde i využití pro děti v podobě hřiště, kde konstrukce připomínající loď koresponduje s pohledem na holešovický přístav.
Příjemnou výhodou je vybavení systémem „chytré domácnosti“ – Control4 s možností ovládání přes Váš smartphone. Jedním kliknutím tak ovládáte osvětlení, topení či chlazení, stínění nebo zabezpečení.
Okolí nabízí několik mateřských a základních škol, česko-anglické gymnázium, obchody, restaurace, bistra, kavárny a golfový klub. Autobusová zastávka je přímo u domu, 5 minut chůzí se dostanete na metro Nádraží Holešovice a v pěším dosahu jsou tramvajové zastávky Maniny a Ortenovo náměstí.
Zaujala Vás naše nabídka holešovického penthousu? Chcete okusit luxus a nadstandard? Pokud ano, pak se na nás neváhejte obrátit.

VÝHODY NEMOVITOSTI

 • Vlastní střešní zahrada
 • Terasy s výhledem 360°
 • Letní kuchyně
 • Systém chytré domácnosti
 • Dvě garážová stání
 • Dva sklepy

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Celková výměra : 632m²
 • Obytná plocha 205m²
 • Terasy s pergolou : 86m²
 • Zahrada : 341m²
 • Dispozice : 4+KK (Možná úprava na 5+KK)
 • Podlaží : 7
CENTRUM
10 minut
OBCHOD, RESTAURACE
3 minuty
METRO
5 minut
GYMNÁZIUM
8 minut
MATEŘSKÁ ŠKOLA
2 minuty chůze
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
10 minut

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz