PASIVNÍ RODINNÝ DŮM
S MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI 21. STOLETÍ

Cena 13 390 000 Kč

Pasivní nízkoenergetická novostavba s designovým vybavením, moderními technologiemi a minimálními měsíčními náklady.

Tento pasivní rodinný dům o dispozici 5+kk z roku 2019 o celkové ploše 297,03m2 naleznete nedaleko Hradce Králové. Novostavba disponuje venkovním bazénem, saunou, třemi koupelnami, dvěma kuchyňskými linkami a velmi prostorným interiérem, jehož provoz zajišťují ty nejmodernější technologie.
Po vstupu do domu se ocitnete v prostorné vstupní chodbě přes níž se dostanete do garáže, spižírny a šatny. Dalšími dveřmi vstoupíte do hlavního prostoru, který spojuje celý dům. V přízemí naleznete kuchyň a jídelnu propojenou s prostorným obývacím pokojem, pokoj pro hosty, koupelnu, pracovnu a technickou místnost.
Ve sníženém přízemí se nachází vnitřní terasa s relaxačním zázemím disponující kuchyňskou linkou. Na tento prostor navazuje místnost se sprchovým koutem, toaletou a prostornou finskou saunou z cedrového dřeva, kde vám ještě větší pohodu podtrhne noční obloha s integrovaným přehráváním hudby přes bluetooth či z SD karty.
Po designovém schodišti se dostanete do 1NP, kde se nachází 2 samostatné, neprůchozí pokoje. Naproti schodišti se poté nachází prostorná koupelna s rohovou vanou, dvěma umyvadly a sprchovým koutem, ze které se dostanete do ložnice. Velkou výhodou ložnice je široké balkónové okno, před kterým je možné vybudovat terasu s nádherným výhledem na východ slunce. Díky použité hydroizolaci je připravena sloužit také jako zelená střecha či okrasná zahrada.
Nemovitost disponuje těmi nejmodernějšími technologiemi, které se starají o váš každodenní komfort. O tepelnou pohodu v celém domě se stará rekuperace vzduchu ZEHNDER , která zajistí až 8x čistší vzduch, než při běžném větrání. Každý pokoj má svou vlastní klimatizační jednotku. Celý dům je vytápěn teplovodní podlahou a teplovodním čerpadlem DAIKIN. O vaši bezpečnost se postará alarm PARADOX a kamerový systém HIKVISION s datovým úložištěm a nočním viděním, který je možné za cca 500,- měsíčně napojit na pult centrální ochrany. Dům má také interkom s kamerou pro případ, že by k vám šli nezvaní hosté. Veškeré vnitřní osvětlení je ovládáno pohybovým senzorem, nestane se tak, že budete zbytečně plýtvat elektrickou energií, kterou vytvoří vlastní fotovoltaická elektrárna FRONIUS s přímou spotřebou do sítě. Venkovní osvětlení domu má na starosti časový spínač. Veškeré osvětlení je formou LED s dálkovým ovládáním a nastavením intenzity svítivosti a volby barev.

VÝHODY NEMOVITOSTI

 • fotovoltaická elektrárna
 • rekuperační jednotka
 • klimatizace v každém pokoji
 • sauna z cedrového dřeva
 • vnitřní terasa s portálovými dveřmi
 • vyhřívaný a chlazený bazén
 • velmi nízké měsíční náklady, cca 2.500,-
 • velmi dobrá dopravní dostupnost

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • celková plocha pozemku 817m2
 • celková užitná plocha 297,03m2
 • sauna 4,5m2
 • bazén 6x3m
 • vnitřní posezení 21,82m2
 • venkovní terasa 13,38m2
 • garáž 26,33m2
HRADEC KRÁLOVÉ
10 km
PARDUBICE
15 km
PRAHA
80 km
Moderní technologie v tomto domě šly ještě dále! Pomocí aplikace v mobilním telefonu je možné ovládat venkovní žaluzie, kamerový systém, celé zabezpečovací zařízení, vjezdovou bránu či garážová vrata zn. Hörmann.
Garáž je umístěna po levé straně od hlavního vchodu do domu a je propojena se vstupní chodbou. Do garáže je možné zaparkovat jedno vozidlo, další 2 parkovací místa jsou před touto garáží a další 4 před samotným pozemkem.
Na zahradě je položený nový travnatý koberec s automatickým systémem zavlažování RAIN BIRD. V zadní části pozemku, před vnitřní terasou, je umístěný bazén s osvětlením a protiproudem o rozměrech 6x3m. O příjemnou teplotu vody se zde stará vlastní čerpadlo na ohřev vody v chladnějším období, či dokonce s chlazením v letních měsících.
Veškeré vybavení a použité materiály jsou špičkové kvality od renomovaných značek, od vinylových podlah po broušené hliníkové LED prvky osvětlení, skla ve sprchových koutech a na schodišti dělaná na míru včetně veškerého nábytku. Dům je prodáván kompletně vybaven vším, co vidíte v prezentaci.
Měsíční náklady na provoz celého domu díky použitým technologiím činí pouze cca 2.500,- měsíčně! Jedná se o velice lukrativní novostavbu pasivního soběstačného domu, která nabízí velmi příjemné bydlení v klidné, občansky dobře vybavené obci. Kompletní vybavenost v pěšky dostupné vzdálenosti. Toto vše se nachází na pozemku o celkové ploše 817 m2, který je vzdálený pouze 10 km od Hradce Králové, 15 km od Pardubic a necelých 80 km od Prahy, kde jste za 39 minut po dálnici D11 vzdálené pouze 3km.
Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si osobní prohlídku vašeho budoucího bydlení, které vás nadchne hned při prvním pohledu. S financováním nemovitosti vám rádi pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 600.000 spokojených klientů.

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz