RESIDENCE LA CRONE

3 byty a každý z nich má své kouzlo, kterým vás oslní
ZAVOLEJTE SI O INFORMACI K CENĚ

3 jedinečné byty spojující bezpečí, klid a nadstandard. To je Residence La Crone

Residence La Crone svou architekturou inspirovanou funkcionalismem, rozmístěním jednotlivých viladomů i svým objemem přirozeně navazuje na rezidenční zástavbu viladomů přiléhajících k areálu ze západní strany.
Na území Prahy 6 je mnoho historických míst, bohatě dokumentovaných významnými archeologickými nalezišti i stavebními památkami. K prudkému rozvoji došlo zejména v období mezi světovými válkami a čtvrti Dejvice, Bubeneč a Břevnov jsou trvalou upomínkou tehdejšího urbanismu.
Residence La Crone je soukromý rezidenční areál rozkládající se na pozemku o více než 28.000 m2. Nachází se zde 11 tří až čtyřpodlažních viladomů. Kolem nich je rozsáhlá parková zahrada se společnými částmi s relaxačními plochami a vzrostlými stromy s cestičkami navzájem propojujícími jednotlivé domy a soukromými zahradami náležejícími k bytům v přízemí viladomů. Kromě břevnovského kláštera nalezneme na území Břevnova i další pozoruhodné stavby nebo komplexy staveb, jako například Ladronka, Spiritka a Kajetánka.
Územím Břevnova prochází směrem od východu na západ poutní cesta z pražské Lorety do kláštera v Hájku. Cesta byla lemována dvaceti kapličkami z let 1720–1726. Dodnes se dochovalo dvanáct z těchto kaplí, pět z nich stojí na území Břevnova.
Za návštěvu také stojí městská památková zóna Tejnka, park Ladronka, kde najdete oázu klidu, stejně jako v samotné residenci.

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • OÁZA KLIDU
  • BEZPEČÍ REZIDENČNÍHO AREÁLU
  • PODZEMNÍ GARÁŽOVÁ STÁNÍ
  • VLASTNÍ VSTUP DO BYTU Z GARÁŽE
  • VÝTAH V DOMĚ
  • POUZE 3 BYTOVÉ JEDNOTKY V DOMĚ
  • KRÁSNÝ VÝHLED NA PRAHU
  • NADSTANDARDNÍ SLUŽBY
PAMÁTKOVÁ ZÓNA TEJNKA
10 minut chůze
BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
30 minut chůze
7 minut autem
MARKÉTSKÁ ZAHRADA
40 minut chůze
12 minut autem

Byty v rezidenci

La Crone, moderní rezidenční komplex nabízející například fitness nebo 24hodinovou recepci. Lokace rezidence je u oblíbeného parku Ladronka a památkové zóny Tejnka s nezaměnitelným geniem loci a s minimální dopravou, v lokalitě s nejčistším vzduchem v Praze.
Vytváříte rádi věci k obrazu svému? Pak výhodou může být stav „shell & core“, ve kterém se byty předávájí – před finálním dokončením povrchů a instalací zařizovacích předmětů. Co zde ale nechybí je podlahové topení, klimatizace LG, inteligentní systém domácnosti, centrální vypínač nebo velkoformátová okna s automatickými předokenními žaluziemi. ​
V okolí naleznete vše potřebné, jako například školy, školky, nemocnice, ale i přírodu, kdy vše je dostupné jak pěšky, autem, tak pomocí MHD. Skvělá dostupnost do centra, na letiště a co je nejdůležitější? Přes všechny výhody a výbornou dostupnost je rezidence La Crone klidné bydlení s mnoha příležitostmi pro váš odpočinek.

Byt 4+kk, 186 m²
zahrada 657 m²

Byt 4+kk o velikosti 186 m², nacházející se v přízemí domu s pouhými 3 bytovými jednotkami s francouzskými okny a velkou privátní zahradou, disponuje 3 ložnicemi, 2 koupelnami, 2 šatnami, předsíní, komorou, prádelnou a obývacím pokojem s přípravou na kuchyňský kout.
Zahradní byt, novostavba, zahrada o velikosti 657 m² nebo 2 garážová stání přístupná výtahem – to je moderní byt v rezidenci La Crone.

Byt 4+kk 170 m²
terasa 16 m²

Byt 4+kk o velikosti 170 m² se nachází v 1. nadzemním podlaží domu s pouhými 3 bytovými jednotkami. Disponuje 3 ložnicemi, 2 koupelnami, 2 šatnami, předsíní a obývacím pokojem s přípravou na kuchyňský kout.
Světlost, krásná terasa o velikosti 16 m² a 2 garážová stání přístupná výtahem – to je moderní byt v rezidenci La Crone.

Byt 3+kk 115 m²
terasa 73 m²

Byt 3+kk o velikosti 115 m², nacházející se ve 2. nadzemním podlaží domu s pouhými 3 bytovými jednotkami s francouzskými okny a velkou terasou o velikosti 73 m², disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, 2 pokoji a 2 koupelnami.
Novostavba, úžasná terasa s výhledem na celou Prahu, světlost a 2 garážová stání přístupná výtahem – to je moderní byt v rezidenci La Crone.

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz