Exkluzivní bydlení
v Průhonicích

Cena: 46 640 000 Kč
0 +1
DISPOZICE
0
ZASTAVĚNÁ PLOCHA
0
UŽITNÁ PLOCHA
0
POZEMEK

Toto výjimečné zázemí nabízí nejen ohromující design, ale také skvělé funkční vlastnosti.

V okamžiku, kdy tuto krásu uvidíte, Váš sen se stane splněným! Tato exkluzivní nabídka čeká na ty pravé majitele, kteří ocení každý promyšlený detail, kterých tato vila má opravdu mnoho. Kvalitní použité materiály už od samého základu, komfort, moderní design, úchvatné zázemí a skvělé poloha pro vysněné bydlení, které si můžete přizpůsobit svým snům a finálním představám. Atmosféra tohoto luxusního domu ve skvělé lokalitě obce Průhonice Vás opravdu pohltí.

Novostavba s dispozicí 7+1 o dvou nadzemních podlaží je obdélníkového půdorysu, krytá plochou střechou a přisazená garáž má střechu pultovou. Zastavěná plocha RD s garáží je 175 m2 a zastavěnost zahradního domku je 25 m2. Celková plocha pozemku činí 1 168 m2. Užitná plocha je 224,3 m2, z toho 36 m2 má garáž.

V přízemí se nachází vstupní hala, kde je navržen prostor pro šatní skříň a prostorný botník. Odsud je vstup na samostatnou toaletu a přes technickou místnost vede vstup do garáže. To největší kouzlo Vás oslní při vstupu do otevřeného prosvětleného obývacího pokoje, který je ideálním místem pro trávení volného času v rodinném kruhu. Součástí je kuchyňská linka od německého výrobce se speciálním povrchem vybavená všemi kvalitními spotřebiči mimo lednici. Z obývacího pokoje je přístup na krytou terasu s krásným posezením s výhledem na jihozápad k lesu o výměře 38 m2. Užitná plocha přízemí bez terasy je 88,6 m2. Patro je navrženo pro dva apartmány. Obě tyto části mají samostatnou koupelnu s toaletou. Celkem je zde 5 obytných místností a prostor pro šatnu. Užitná plocha 2. nadzemního podlaží je 99,7 m2.

Výhody nemovitosti

Technické parametry

0 min
MHD
0 min
SPORTOVIŠTĚ
0 min
OBCHODY, RESTAURACE
0 km
ZŠ / MŠ
0 min
LÉKAŘ
0 min
PRAHA 1

Stavba je ze systému ztraceného bednění „Velox“, obklad fasády tvoří asijský kámen a dominantou interiéru je jednoduché, avšak okouzlující betonové schodiště se skleněným bezrámovým zábradlím. Díky moderní stavební technologii má vila tepelně izolační charakteristiky pasivního domu, což znamená minimální náklady na vytápění. Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, pro úplné pohodlí je tu teplovodní podlahové vytápění a v zimě si můžete z pohovky vychutnávat plamínky ohně v krbu. Dvojitý podhled se skrytým osvětlením v přízemní části domu dodává celému prostoru příjemnou atmosféru.

Toto výjimečné zázemí nabízí nejen ohromující design, ale také skvělé funkční vlastnosti. Užijte si pohodlí garáže přístupné i z domu s plochou pro dva osobní automobily. Tento prostor však nabízí i mnoho dalších možností k jeho využití, např. vybudovat si zde firemní sídlo nebo skvělou wellness zónu. Zkrátka je to jen na Vás! Nechybí tu ani venkovní krytá terasa s výhledem do parku. Osvěžit se můžete v krytém vyhřívaném bazénu a pro milovníky letních grilovaček je tu zděný zahradní domek s připraveným prostorem pro tyto účely. Zahrada je nyní v nedokončeném stavu, ale máme pro Vás připravený projekt s oceněním a do týdne může být vše realizováno.

Obec Průhonice je atraktivní, vyhledávaná a výborně dostupná lokalita nedaleko Prahy. Veškerá občanská vybavenost je v obci či v jejím bezprostředním okolí. V centru pozornosti stojí Průhonický park a novorenesanční zámek, v zámeckém areálu stojí také nejstarší dochovaná stavba v obci, románský kostel Narození Panny Marie, vysvěcený již roku 1187. Dopravně má obec Průhonice skvělou polohu, do Prahy se můžete dostat třemi autobusy, přímý autobus je na metru Opatov za 7 min. Blízkost dálnice a napojení na Pražský okruh poskytuje pohodlnou dopravu všemi směry.

Máje jedinečnou příležitost vlastnit čerstvě zkolaudovanou vilu, která čeká na Vaše dokončení a splnění Vašich představ. Prvky interiéru i exteriéru jsou promyšlené do posledního puntíku, přinášejí okouzlující styl a dokonalou atmosféru. Přijďte se o tom sami přesvědčit.

PROHLÉDNĚTE SI SVOU

NOVOU NEMOVITOST

RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz