Reference - Michelský Mlýn

,,Velmi si vážíme možnosti spolupracovat na prodeji našeho bytu právě s odborníkem a zároveň milým člověkem panem Jakubem Krčmářem.“
Náš byt, i přes první pohled krásného moderního bydlení, jevil známky, které na hodnotě a rychlém nalezení kupce právě nepřidávali.
Ovšem Jakub a jeho tým dokázali trefně vyzdvihnout přednosti, které v konečném důledku přesně našli právě ,,TY´´ pravé kupce.
Na začátku byla skvělá podívaná jak se ze zabydleného osobního bytu stává dokonalý, zrekonstruovaný, prosvětlený byt vybavený o moderní homestaging, který ulehčí zájemcům si představit jak by mohl byt vypadat v jejich vlastnictví.
Spousta lidí říká, že si to raději prodají sami a že z takové prodejní ceny je provize pro ně neúnosná. Přátelé, tady je potřeba si uvědomit pár věcí. Pokud zrovna nevlastníte realitní agenturu nebo nemáte talent na prodávání nemovitostí, můžete si ba dokonce velmi uškodit. Selským rozumem je jasné, když někdo prodá za rok nemovitosti v hodnětě přes 200.000.000,-Kč, že bude mít o něco větší pravděpodobnost prodat bezpečně i tu Vaši.
Človek z té služby musí cítít přidanou hodnotu, musí si tak nějak přepočítat, že provize kterou zaplatí se mu nejen vyplatí, ale že je fér. A to je přesně nejenom ten pocit ale i reálná fakta, které jsme v průběhu 6 měsíců měli.
Jenom si představte, že jsme Jakubův tým měli na telefonu, tak často, že už si říkáte, že hned po Vaši manželce je to člověk se kterým mluvíte nejčastěji. A to byli i důvody proč jsme se o naši bývalé nemovitosti dozvěděli věci, které jsme za 10 let vlastnictví vůbec nevěděli.
Mě jako podnikateli a ženě jako na mateřské dovolené velmi potěšilo předat kompetence celého případu na realitního zprostředkovatele z dlouhou historií a qualitním jménem. Když jsem si spočítali kolik bychom museli strávit jenom na prohlídkách času, tzn. Nebýt v práci, tak se velmi rychle blížíme k sumě která se rovná právě uhrazené provizi.
Jo provize, ale co kdyby jste na konci neměli byt ani peníze? Jak by jste se cítili, vzhledem k tomu, že tento byt bylo rodiné dědictvní které se tvořilo přes 3 generace, tak Vám povím to už je nějaká zoodpovědnost. A i z tohoto důvodu jsme neskonale štatní, že firma Broker constulting má tak silné zázemí, které skýtá nejenom qualitní právní oddělení ale i možnost úschovy peněz, což pro nás bylo velmi zásadní, aby se peníze neváleli u nějakého advokáta na účtě a to v lepším případě.
Shrunuto podtrženo, tato služba kterou tvoří právě Jakub a jeho tým je již málokdy v našem Světě k vidění. Lidské hodnoty a zásady zde stále hrají hlavní roli před falší, intrikami a rychlého výdělku.
Velmi si vážíme toho, že jsme se mohli potkat.
Marek a Albina Hrstkovi
Podívejte se jak probíhal prodej nemovitosti ZDE>>
RYCHLÝ KONTAKT
Ing. Jakub Krčmář
Třída Karla IV. 1283/28
Hradec Králové, 500 02
Tel. +420 736 233 144
Email: jakub.krcmar@bcas.cz